טיפול בפטרת ציפורניים, שאלות ותשובות

רגע לפני שנהיה חם מכדי לנעול נעליים סגורות כדאי לטפח קצת גם את הציפורניים. המדריך המלא לטיפול בפטרת: איך נדבקים? איך מטפלים? ואיך מבטיחים שזה לא יקרה שוב?

לגבי כל שאלה נוספת או בירורים לגבי המוצר אנא צרו דרך: צור קשר

שאלות ותשובות

מה היתרונות של תכשיר "Pharmanail" על פני תכשירים אחרים הקיימים בשוק?

Pharmanail מורכב מחומרים בעלי פעולה כפולה המטפלים הן בפטרת העור, הזעת יתר ואקזמה והן בפטרת הציפורניים. הפעולה הינה ייחודית בכך שחלק מהחומרים גורמים לקילוף העור (פילינג) וייבוש כפות הרגליים והציפורניים והן מחומרים הידועים כיעילים ביותר לחיסול פטרת.

מדוע על התכשיר רשום "תרסיס לרענון הרגליים" ולא "תרסיס לטיפול בפטרת"?

לפי תקנון משרד הבריאות אין לייחס סגולות רפואיות לתכשיר קוסמטי כל עוד אין מחקר קליני המוכיח את יעילותו. על תכשיר הPharmanail עדיין לא בוצע מחקר קליני, אולם, על החומרים המרכיבים את התכשיר ישנם מחקרים המוכיחים את יעילותם בטיפול בכל סוגי הפטרת כפי שמופיע באתר. בנוסף לכך יעילות התכשיר הוכחה ע"י אלפים רבים של לקוחות הממליצים על התכשיר.

איך אפשר לדעת תוך מספר ימים ספורים שאכן התכשיר יעיל?

מיד לאחר הטיפול הראשון תעלם הזעת היתר וריחות לא נעימים ולאחר מספר טיפולים העור יתקלף וכן הציפורן הנגועה תתחיל להתייבש וצבעה יהפוך ללבן, ניקוי החלק העליון של הציפורן הנגועה לאחר מספר ימים מוכיח בעליל כי אכן התכשיר עובד.

כמה זמן וכמה בקבוקים יידרשו על מנת לפתור את הבעייה של פטרת הציפורניים?

נדרש טיפול מתמשך של התזת "Pharmanail" פעמיים ביום או טבילה יומיומית עד שמזהים תחילת צמיחה של ציפורן חדשה (לאחר שיוף החלק הנגוע), לאחר מכן ניתן להפחית את מספר הטיפולים לפי הצורך עד שהציפורן החדשה תחליף לחלוטין את הציפורן הנגועה. כמות החומר הנדרשת, משתנה בהתאם לחומרת הבעיה. לפני שרוכשים כמות גדולה של "Pharmanail", מומלץ לבדוק שאכן התכשיר יעיל ובהתאם לכך להזמין לפי הצורך.

לאחר שהפטריה עברה, האם מפסיקים את השימוש ב"Pharmanail"?

גם לאחר שהפטרייה עברה, מומלץ להשתמש פעם- פעמיים בשבוע עמ"נ למנוע הידבקות מחודשת.

מה קורה אם איני מרוצה מתכשיר ה"Pharmanail"?

במידה ואינך מרוצה ניתן להחזיר את התכשיר תוך 7 ימי עסקים ולקבל חזרה את התשלום למעט 30 ש"ח דמי טיפול, כך מובטח לך מקסימום תוצאות במינימום סיכונים. (מסכנים 30 ש"ח בלבד).

במידה ואני מטופל בלייזר או כדורים האם מומלץ להשתמש בתכשיר?

התכשיר מתאים לכולם, למעט אנשים הרגישים או המנועים מלהשתמש באחד או יותר מהחומרים המרכיבים את התכשיר כפי שרשומים על מדבקת התכשיר.

האם התכשיר מתאים לכולם?

מומלץ ביותר, זה יזרז את תהליך הריפוי וימנע הידבקות מחודשת.